Andrzejki 2015

Dawniej Andrzejki miały nieco inny charakter, więcej było w nich magii i wiary, że tego dnia przyszłość otwiera swoje tajemnice. Obecnie stały się wesołym spotkaniem towarzyskim, dostarczającym wielu przeżyć i emocji, a przepowiednie traktowanie są mniej serio, bardziej z przymrużeniem oka.
Upamiętniając zwyczaj wróżb w Wigilię Św. Andrzeja, w naszej szkole co roku odbywa się zabawa andrzejkowa. Impreza odbyła się 25 listopada 2015 r. o godz. 16.00 na holu naszej szkoły. Na początku głos zabrała Pani Grażyna Stawarczyk, opiekun SU, która omówiła zasady bezpieczeństwa podczas zabawy.
Andrzejki rozpoczęły się wróżbami przygotowanymi przez SU. Były różne rodzaje wróżb, a każda z nich miała inne znaczenie. Jedna z wróżb polegała na wylosowaniu kartki i przeczytaniu kim zostanie się w przyszłości, inna polegała na wbiciu igły w papierowe serce i odgadnięcie kogo poślubimy. Wróżki, które zajmowały się wróżbą powiedziały co dobrego Cię czeka. Przepowiadanie przyszłości zakończyło się około godz. 17.00, a następnie rozpoczęła się zabawa taneczna. Impreza andrzejkowa zakończyła się około godziny 19.00. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy za obsługę muzyczną. Wieczór był magiczny. Fotorelacja z Andrzejek 2015.

Font Resize
Contrast