„Życzenia dla Mamy” Konkurs Kształtnego Pisania o Złote Pióro Dyrektora Szkoły

W tym roku szkolnym miała miejsce trzecia edycja Szkolnego Konkursu Kształtnego Pisania o Złote Pióro Dyrektora Szkoły. W dniach 16 – 18 maja 2016 r. w klasach I – VI został przeprowadzony niniejszy konkurs. Tematem przewodnim były życzenia dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Chętni uczniowie z klas  I – VI  na miesiąc przed konkursem otrzymali próbki z tekstem kształtnego pisma oraz wiersze z życzeniami dla mamy do samodzielnych ćwiczeń w domu. Jury konkursowe biorąc pod uwagę przede wszystkim bezbłędność prac oraz kształtne, estetyczne, piękne pismo przyznało Główną Nagrodę w dwóch kategoriach wiekowych :

 • pierwsza kategoria – klasy I – III
 • druga kategoria – klasy IV – VI

Złote Pióro Dyrektora Szkoły oraz Dyplom Laureata zdobyły :

 • Sandra Czernik – klasa III
 • Patrycja Zając – klasa VI

Dyplomami wyróżnienia zostały nagrodzone :

 • Izabela Majcherek – klasa I
 • Marcelina Ostrowska – klasa II
 • Martyna Ostrowska – klasa II
 • Amelia Kępa – klasa III
 • Sandra Chandzlik – klasa V
 • Natalia Łasica – klasa V
 • Daria Ostrowska – klasa V
 • Emilia Rutkowska – klasa V

Główną Nagrodę oraz Dyplomy wręczyła zwycięzcom i wyróżnionym Dyrektor Szkoły  –  pani Jolanta Ferlak  i pani Renata Malicka w dniu 9 czerwca 2016 r. podczas uroczystości Święta Patronki. Inicjatorkami i organizatorkami konkursu były panie: Grażyna Tuszyńska – Nowak i Renata Malicka. Pióra ufundowała Dyrektor Szkoły.

Font Resize
Contrast