Udało się, SZLACHETNA PACZKA przekazana!

„Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce”. Mam nadzieję i wierzę w to, że takim strzałem prosto w serce stała się nasza paczka. Udało się zrealizować wszystkie cele i zebrać najpotrzebniejsze produkty oraz spełnić marzenia domowników.

Wszystkim Darczyńcom – rodzicom, sponsorom, nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom, chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za ofiarowane podarki, fundusze i wszelką pomoc, bez której nie udałoby się spełnić wszystkich marzeń i potrzeb rodziny. Dziękuję za trud i zaangażowanie, których efektem jest „wielka paczka”, która na pewno pomoże wybranej rodzinie i stanie się dla nich świąteczną iskierką nadziei. Dziękuję również chórowi Wioliki pod kierownictwem pani Jolanty Szczerbowskiej oraz naszej absolwentce Marcie Kurek za udział na gali podsumowującej Szlachetną Paczkę w Libiąskim Centrum Kultury.

Jolanta Kosowska – inicjatorka akcji SZLACHETNA PACZKA w ZSP w Gromcu

czytaj więcej

Font Resize
Contrast