KLASOWE SPOTKANIA WIGILIJNE

Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole odczuliśmy podczas klasowych wigilii. Każda Klasy pięknie przygotowały swoje sale lekcyjne, ozdobiły choinki w dekoracyjne gwiazdki, łańcuchy czy oświetlenie. Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, gdzie rodzina gromadzi się wokół wigilijnego stołu. To wyjątkowy wieczór w roku, kiedy gasną spory, znika nienawiść. Składamy sobie życzenia.
W naszej szkole tradycja również została podtrzymana, gdyż wszyscy tworzymy jedną rodzinę. Wszystkie klasy przygotowały wigilie, uczniowie wraz z nauczycielami dzielili się opłatkiem. Wspólnie zasiedli przy stole przykrytym białym obrusem, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw, sianka na stole, świec i stroików. W ten sposób poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina.

E.Świtalska

Font Resize
Contrast