Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2015r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu mieliśmy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie.

Na uroczystości zgromadziła się Rada Pedagogiczna, Pracownicy Administracji, Rada Rodziców oraz uczniowie naszej szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Jolantą Kosowską oraz panią Grażyną Stawarczyk. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, grając na instrumentach oraz recytując.
Po części artystycznej głos zabrała pani Agnieszka Niezgodzka, która w imieniu pani Dyrektor Jolanty Ferlak, skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Ostrowska oraz pani Agnieszka Halbina. W imieniu Rady Rodziców obdarowała nauczycieli przepięknymi kwiatami. Podczas uroczystości wręczono także nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom.
Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Fotorelacja z tego wydarzenia

Font Resize
Contrast