Dzień Dziecka oraz otwarcie placu zabaw

Piątek 30 maja, dla przedszkolaków, uczniów z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Gromcu oraz ich rodziców, był niezwykle wyjątkowy. W tym dniu dokonano uroczystego otwarcia placu zabaw. Uroczystość  otwarcia placu zabaw zaszczycił swą obecnością Burmistrz Libiąża pan Jacek Latko, zastępca Burmistrza Libiąża pan Jarosław Łabęcki oraz radni Rady Miejskiej w Libiążu pani Halina Ławczys i pan Kazimierz Saternus, a także przedstawiciele Komitetu Rodzicielskiego. Tuż, przed oficjalnym przecięciem wstęgi, słowa podziękowania dla Burmistrza Libiąża, Zastępcy Burmistrza,  prezesa Spółki Pastwiskowej Jerzego Górskiego  oraz radnych Rady Miejskiej w Libiążu pani Haliny Ławczys i pana Kazimierza Saternusa a także dla Komitetu Rodzicielskiego i dla wszystkich którzy pomogli w upiększeniu placu zabaw skierowała Dyrektor ZSP Jolanta Ferlak, wyrażając swą wdzięczność, za tak wspaniały gest w stronę przedszkolaków. Pani Dyrektor podkreśliła iż dzięki okazanej życzliwości, pomocy finansowej i zaangażowaniu, udało się zrealizować plany i marzenia o przyjaznym i bezpiecznym dla dzieci placu zabaw. Otwarciu placu, towarzyszyły również podziękowania rodziców przekazane przez przewodniczącą Komitetu Rodzicielskiego panią Bożenę Ostrowską oraz występy przedszkolaków. Zadbano także o liczne atrakcje dla najmłodszych, m.in.: gry i zabawy sportowe oraz dmuchany zamek do skakania, po których regenerowano siły przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, oraz przy przepysznych kiełbaskach na grilu. Cieszymy się bardzo i jesteśmy niezmiernie dumni, z faktu, iż taki plac zabaw powstał właśnie w naszym przedszkolu. Uśmiechy na twarzach dzieci w ten dzień, były najlepszym podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania placu zabaw. Nawet wiosenna aura sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu i już dziś jesteśmy w stanie potwierdzić, że plac zabaw wyposażony w tak nowoczesne sprzęty, przynosi dzieciom wiele atrakcji. Za ogrom pozytywnych przeżyć i emocji, których nowopowstały plac zabaw, dostarcza naszym obecnym przedszkolakom i dostarczy zapewne kilku następnym pokoleniom, raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Font Resize
Contrast