Co by było gdyby meteoryt, który przyczynił się do wyginięcia dinozaurów, ominął Ziemię?

Odpowiedź na to pytanie znajdujemy w filmie pt. „Dobry dinozaur.” Główny bohater filmu Arlo poprzez splot niefortunnych wydarzeń,  znajduje się daleko od domu, gdzie w końcu ma niepowtarzalną okazję do pokonania swoich słabości i zawiązania nowych, nieoczekiwanych przyjaźni.  Prosta fabuła została przedstawiona w przepięknej animacji i wsparta doskonałą muzyką. Wyrenderowane plenery zachwycają i wzbudzają niepohamowany entuzjazm. Na ten przepiękny film wybrali sie uczniowie klas I – III pod opieką swoich wychowawczyń do Planet Cinema w Oświęcimiu.  Dla pierwszaków był to pierwszy wyjazd bez rodziców. Poradzili sobie znakomicie, gdyż  mieli wsparcie i pomoc swoich starszych kolegów. Pełni wrażeń wrócili do szkoły.   Jolanta Szczerbowska

Oto kilka zdjęć z wycieczki

 

Font Resize
Contrast