Brawo dla WIOLINEK!

7 maja 2019 r.  chór Wiolinki pod kierunkiem Jolanty  Szczerbowskiej uczestniczył w przesłuchaniach konkursowych VI Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych w Trzebini. Organizatorem tego przeglądu był  Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini. Tegoroczny konkurs odbył się w sali teatralnej Sokoła. Konkurencja była ogromna! WIOLINKI  i  tym razem nie zawiodły i wyśpiewały 5 nagród w większości ze złotem w tle! Chór zaśpiewał dwie piosenki: „Malowany Latawiec” oraz „Kapelusz Uśmiechmistrza”, czym zdobył II nagrodę. Zespół RYTM w składzie: Maja Szyjka, Nadia Szostek, Miechelle Pulvirenti, Ola Halbina oraz Bianka Szyjka  piosenką „Mama wszystko wie” oraz wdzięcznym i  synchronicznym tańcem  wywalczyły I nagrodę.  Solistki też nie odpuściły: Bianka Szyjka i Maja Szyjka w swych solowych popisach zdobyły I miejsca, natomiast Emilka Rutkowska wyśpiewała wyróżnienie. Występowała również Amelia Guja, która swym pięknym sopranem zaśpiewała piosenkę „Lato”. Bardzo cieszymy się z sukcesów Wiolinek, gratulujemy im oraz życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Font Resize
Contrast