Bądź widoczny! Noś odblaski!

Noszenie odblasków to nie „obciach”. Akcja „Bezpieczny Powiat Chrzanowski” dotarła do naszego przedszkola. Koordynatorem projektu jest radny Przemysław Rejdych który spotkał się z dziećmi i wygłosił prelekcje nt. bezpieczeństwa.Opowiadał dzieciom o życiu i czyhających na nie niebezpieczeństwach. Tłumaczył dzieciakom, by nie ufali nieznajomym. “Porywacze mogą kusić dzieci nie tylko cukierkiem. Wabią je prosząc, by poszły z nimi do domu po malutkiego kotka, albo podjeżdżając super samochodem zapraszają na przejażdżkę, by wszyscy w przedszkolu czy szkole im zazdrościli.” – powiedział pan Przemysław.
Pan Przemysław rozdał wszystkim przedszkolakom gadżety odblaskowe, a przede wszystkim odblaskowe kamizelki na nasze jesienne spacery.

Dziękujemy sponsorowi kamizelek panu Dariuszowi Seremak i firmie Unimetal Recycling

Font Resize
Contrast