XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim im. Kubusia Puchatka

Po raz kolejny dzieci klas młodszych szkół podstawowych zaprezentowały swoje talenty recytatorskie podczas XIV Powiatowego Konkurs Recytatorskiego w Języku Angielskim im. Kubusia Puchatka.  W tegorocznej edycji trzydziestu pięciu  laureatów szkolnych eliminacji spotkało się w finale organizowanym przez pomysłodawcę imprezy – Zespół Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu. Uczestnicy konkursu prezentowali utwór poetycki w języku angielskim oraz dowolny przekład polski prozy brytyjskiej lub amerykańskiej. Łatwość  i lekkość, z jaką dzieci przedstawiały swoje interpretacje wskazywały na duży talent aktorski oraz spore umiejętności językowe. Poziom prezentacji był bardzo wyrównany. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II: Marcelina Ostrowska, Martyna Ostrowska oraz Igor Wilczak, których przygotowała pani Elwira Świtalska. Dzięki wsparciu konkursu przez wydawnictwa językowe, szkoły języków obcych  Perfekt z Chrzanowa oraz instytucji kulturalnych, organizator zapewnił każdemu uczestnikowi drobny upominek, a laureatom cenne nagrody książkowe.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

2 6  48

5

  7

 

Font Resize
Contrast