Wycieczka przedszkolaków do Bielska Białej

13 czerwca przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Krainy Zabaw Dziecięcych “Kropka” w Bielsku-Białej. W wycieczce uczestniczyły dzieci z grupy młodszej i starszej. Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. zabawy na zjeżdżalniach i w basenach z kulkami, wspinaczki po pochylniach, gdzie dzieci mogły rozwijać swoją sprawność fizyczną, gry na automatach, malowanie twarzy, dzięki któremu przedszkolaki wróciły do domu jako motylki, kotki, biedroneczki i Spidermani. Największą atrakcją było samodzielne przygotowanie pizzy z ulubionymi dodatkami i zjedzenie jej zaraz po upieczeniu. Każdy przedszkolak wrócił do domu z kolorowym balonikiem w kształcie zwierzątka i z uśmiechem na twarzy.

Więcej zdjęć w galerii przedszkola

Font Resize
Contrast