Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

Dnia 19.10.2016r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły. W głosowaniu wzięły udział 88 osoby, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 12 kandydatów. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Przebieg wyborów nadzorowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: pani Grażyna Stawarczyk oraz pani Jolanta Kosowska. W skład samorządu weszło 6 osób o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym: Daria Ostrowska kl. VI – PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU, Weronika Chylaszek kl. V – ZASTĘPCA oraz CZŁONKOWIE SAMORZĄDU: Oliwia Sołtysik kl. IV, Kacper Piegzik kl. III, Amelia Guja kl. II, Bianka Szyjka kl. I
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .

Font Resize
Contrast