Wszystkie dzieci nasze są

1 czerwca to wyjątkowa data, ponieważ wtedy, niemal na całym świecie  obchodzimy Dzień Dziecka. Większości z nas święto to kojarzy się zwykle z luźniejszym dniem w szkole i całą masą prezentów. To czas radosnej zabawy, właściwej wszędzie i bez wyjątku dla młodego wieku. Z tej okazji na sali gimnastycznej w naszej szkole zostały zorganizowanie rozgrywki międzyklasowe. Wszystkie klasy miały możliwość rywalizować w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez naszego wuefistę pana Huberta Szumniaka, który, wraz z wychowawcami klas, czuwał nad bezpieczeństwem i grą fair. Ponadto, sala gimnastyczna zmieniła się n chwilę w scenę, na której w konkursie szkolnym Mam Talent, zaprezentowali się nasi artyści Były występy taneczne, wokalne i muzyczne oraz popisy recytatorskie. Jury miało nie lada problem, by wybrać zwycięzców, ponieważ każdy występ był bardzo dobry. Publiczność miała podobne zdanie, bo wszyscy występujący otrzymali gromkie brawa. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała licznym atrakcjom dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem  cieszyły się zjeżdżalnie i „dmuchańce” specjalnie rozstawione dla dzieci. Świętowaniu towarzyszył śmiech, zabawa i świetny nastrój. Maluchy bardzo chętnie ustawiały się w kolejce do zjeżdżalni. Przedszkolaki, jak i uczniowie mogli zjeść również pieczone kiełbaski z grilla, pyszne ciasto z jabłkami i lody przygotowane przez Radę Rodziców . Ponadto, dzieci delektowały się watą cukrową oraz słodyczami 🙂  Dzieci wspaniale się bawiły i nie miały ochoty wracać do domu. Z ich twarzy nie schodził uśmiech. Zresztą zobaczcie sami tutaj 🙂

 

Font Resize
Contrast