Wrześniowy Koncert Wiolinek w LCK

Wiolinki już od pierwszego dnia w nowym roku szkolnym zabrały się ostro do pracy! Powód był niecodzienny. Chór bowiem, został zaproszony przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko – Francuskiej oraz dyrekcję Libiąskiego Centrum Kultury do uświetnienia swym koncertem uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym “Wędrówki po Francji”. Podsumowanie konkursu odbyło się 7 września 2017r. w galerii LCK.  Wiolinki zaśpiewały i zagrały na fletach, nie zabrakło tez tańca. Koncert bardzo się podobał – owacyjnym brawom i gratulacjom od polsko – francuskiej publicznosci  nie było końca. Pan Burmistrz Hubert Szumniak w podziękowaniu wręczył Wiolinkom upominki i słodycze. Francuzi szczerze pogratulowali i zaprosili chór wraz z dyrygentką Jolantą Dęsoł- Szczerbowską do odwiedzenia francuskiego Rouvroy, miasta partnerskiego Libiąża. Miejmy nadzieję, że uda się pojechać 🙂

Font Resize
Contrast