Witaj Święty Mikołaju

4 grudnia 2015r. Mikołaj odwiedził grupę starszaków w sali przedszkolnej. Dzieci powitały Mikołaja, recytowały wiersz pt. “Mikołaj i prezenty” oraz zaśpiewały piosenkę pt. “Mikołaj”. Następnie każde dziecko otrzymało paczuszkę od Mikołaja, a w zamian wręczyło swój rysunek jako podziękowanie za prezent. Następnie dzieci i Mikołaj ustawili się do wspólnego zdjęcia. Na koniec dzieci pomachały Mikołajowi i zaprosiły go za rok.  Fotorelacja z tego wydarzenia

W dniu 8 grudnia 2015r. grupa starsza i młodsza pojechała do Familly Fun na spotkanie z Elfem i Mikołajem. Dzieci chętnie brały udział w zabawach ruchowych prowadzonych przez Elfa. Po zabawie dzieci wypatrywały najważniejszego gościa. Na widok Mikołaja wszystkie dzieci ucieszyły się. Wspólne rozmowy i zdjęcia z Mikołajem podkreśliły uroczystą chwilę imprezy mikołajkowej. Następnie każde z dzieci otrzymało od Mikołaja wielkiego lizaka. Po spotkaniu z Mikołajem dzieci spędziły wesoło czas realizując własne pomysły na zabawę. Było to zjazd na zjeżdżalni, zabawy w kulkach, jazda na gokartach, rowerkach, samochodach, zabawy z zamku. Dzieci stwierdziły, że bardzo im się podobało.

Font Resize
Contrast