Wigilia w przedszkolu

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 22 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Dzieci smakowały ciasta i ciastczka przygotowane przez mamusie. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również ,co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.  Aby były one ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, niosącego optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

 

 

 

Font Resize
Contrast