WIDOCZNY ZNACZY BEZPIECZNY

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w  konkursie “Odblaskowa Szkoła”, którego organizatorami są Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolska Policja oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Jak co roku podstawowym celem konkursu jest zwiększenie aktywności szkół podstawowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz wdrażanie uczniów do ich systematycznego noszenia. Kolejna edycja konkursu daje możliwość wykazania, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W ubiegłym roku wyposażyliśmy w kamizelki odblaskowe wszystkich uczniów szkoły. W tym roku chcemy nie tylko doposażyć w elementy odblaskowe nowo przyjętych pierwszoklasistów, ale także zadbać o realizację szeregu działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa naszych wychowanków w drodze do i ze szkoły.

Realizacja projektu przewidziana jest na wrzesień i październik 2015 roku, a ponieważ ma on charakter konkursu, jego rozstrzygnięcie i podsumowanie przewidziano na  początek grudnia.

Regulamin konkursu

 

Font Resize
Contrast