Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Czy pamiętacie pierwszy września, kiedy to ze smutkiem w oczach i rozpaczą w sercu przekraczaliśmy po raz pierwszy mury szkoły?
Z żalem myśleliśmy zabawkach, przedszkolu. Wakacje wydawały się tak odległe. Nic jednak nie trwa wiecznie! Nawet rok szkolny! Oto jesteśmy na finiszu!

Zakończenie edukacji w szkole podstawowej to ważny moment w uczniowskim życiu. Zamykają się drzwi jednej szkoły, a otwierają – drugiej.

Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł wreszcie upragniony czas wypoczynku, radości i zabawy. 24 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów.
Uczniowie klas szóstych uroczyście przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. Następnie złożyli ślubowanie i otrzymali upragnione świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej oraz pamiątkowe dyplomy. Dyrektor szkoły wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Bardzo serdecznie podziękowała rodzicom za współpracę, pomoc w realizacji wielu zadań oraz pogratulowała sukcesów ich pociech.
Uczniowie klasy szóstej przedstawili część artystyczną “Czas podziękowań i pożegnań – na wesoło”. Szóstoklasiści podziękowali nauczycielom za siedmioletni trud i wysiłek włożony w ich kształcenie i wychowanie oraz wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom szkoły.
Również uczniowie klasy V pożegnali szóstoklasistów wręczając im drobne upominki.

 

Font Resize
Contrast