Trzecioklasiści obejrzeli film “Pszczółka Maja”

„Pszczółka Maja” to przepiękny film – pełen znakomitej zabawy, pozytywnych emocji, z kapitalną animacją i muzyką. Maja, główna bohaterka, to postać, z którą utożsamia się każdy widz, niezależnie od wieku i płci.

Na ten film, do Planet Cinema w Oświęcimiu,  wybrali się uczniowie klasy III pod opieką swojej wychowawczyni Jolanty Szczerbowskiej. Podróż  była niecodzienna,  ponieważ, trzecioklasiści pojechali do Oświęcimia autobusem kursowym linii 22,  ucząc się w ten sposób odpowiedniego  zachowania  i radzenia sobie w komunikacji  publicznej. Przed seansem filmowym  odwiedzili   krainę zabaw „Jupilandię”, a po kinie poszli na frytki do   McDonalda. Pełni wrażeń,  z kolorowymi balonikami w rękach wrócili do Gromca.

Pooglądajcie kilka zdjęć z tej wyprawy.

Jolanta Dęsoł-Szczerbowska

Font Resize
Contrast