szlachetna paczka

Oto treść listu skierowanego do ZSP w Gromcu przez wolontariusza, który opiekował się obdarowaną rodziną:

Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
“Ogromnie dziękuję, strasznie się cieszymy nie potrafię znaleźć odpowiednich słów aby wyrazić wdzięczność”.- Tak odpowiada Pani Karolina na widok paczki. Radość rodziny była tak duża, że ciężko było wyrazić ją słowami. Dzieci na widok tylu paczek nie wiedziały co począć i którą otworzyć najpierw. Kiedy zabrały się za otwieranie oszalały z radości. Krzyś gdy tylko znalazł pociąg był zainteresowany już tylko nim, siedział na kanapie i bawił się nim przez cały czas. Marek był zachwycony swoją koparką a także blokami i kredkami bo kiedy już wszystko rozpakował i znalazł także kredki wziął się do malowania. Olaf także ucieszył się z ciuchci i reszty zabawek, trzeba powiedzieć że to najbardziej cieszyło dzieci, były w szoku. Rafał jako najstarszy z chłopców dzielnie pomagał przy sprzątaniu bałaganu który powstał po wniesieniu tylu paczek, ale nie uszło naszej uwadze jak bardzo był zadowolony z wielkiego zestawu do malowania a także z rolek i ubrań. Trzeba powiedzieć także o bardzo wzruszającej reakcji na widok lodówki, mały Marek stanął przed lodówką i powiedział. “Jaa.. mama będziemy mieli lodówkę!’

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Jednak to co najważniejsze to impuls jaki dali Państwo tej rodzinie, niewątpliwie poczuli się bardzo, bardzo wyjątkowo i mają dużo energii aby podejmować dalsze wysiłki w sowim niełatwym życiu. Ja jako wolontariusz chciałam ogromnie podziękować i zapewnić Państwa, że wszystkie rzeczy jakie zostały zapewnione trafiły do osób które na prawdę tej pomocy potrzebowały. Byłam pod ogromnym wrażeniem ilości paczek, która wzbudziła sensację na naszym magazynie. Serdecznie dziękuję.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Karolina była w szoku ile darów otrzymała jej rodzina, powiedziała również że paczkę musieli robić ludzie o wielkim sercu. Pomoc którą otrzymała rodzina jest tak ogromna, że wniesie duże zmiany w ich życiu. Dzieci czują się dopieszczone, ilość produktów żywnościowych, chemii i pięknych ubrań pozwoli rodzinie na długi czas nie martwić się o te potrzeby, dodatkowo rodzice zaoszczędzą sporo pieniędzy.

Font Resize
Contrast