Ślubowanie klasy pierwszej

15 pazdziernika w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. 

Nie zapomnielismy równiez o Święcie Edukacji Narodowej. Aby uczcić to święto uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty i złożyli życzenia. Nie mogło zabraknąć również chóru Wiolinki pod przewodnictwem Pani Jolanty Dęsoł-Szczerbowskiej. Ten apel był wyjątkowy, wszyscy słuchali z uwagą.

Font Resize
Contrast