Powodzenia w nowym roku szkolnym

Nie żałujcie sił, aby wykorzystać wszystkie swoje możliwości. Udowadniajcie, że na wiele Was stać, że umiecie pokonywać trudności, że potraficie cieszyć się z sukcesu. Dostrzegajcie wśród tego codziennego trudu nawet małe radości, bo to one składają się na szczęście.

sowy
Niech w trakcie roku szkolnego towarzyszy Wam zapał do pracy.
Niech to, czego nauczą Was wychowawcy, nauczyciele, pozostanie w Was na długo, niech kiełkuje i przyniesie owoc.
Niech każdy z Was pamięta, że jest kowalem własnego losu. Możecie liczyć na pomoc kolegów i koleżanek, nauczycieli, ale to Wy stanowicie o Waszym zwycięstwie bądź porażce. Jest złota zasada w życiu: wymagać mało od świata a dużo od siebie. To klucz do sukcesu.
Rok szkolny to nie tylko lekcje, wiedza. To również uczenie się siebie nawzajem. Czas na sprawdzenie, jakim jestem kolegą, rodzicem, nauczycielem, człowiekiem… Przez najbliższe dziesięć miesięcy będziemy razem w smutnych i wesołych momentach, będziemy razem świętować uroczystości i spędzać przedświąteczne dni.
To prawdziwy sprawdzian.
Nasza szkoła ma na celu wychowywanie swoich podopiecznych tak, aby czuli się wartościowymi ludźmi, wierzącymi we własne siły, potrafiącymi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. To żmudny, długi proces, ale celem naszych działań powinna stać się zasada, aby każdy z nas mógł powiedzieć kolejnego ranka:
dziś nie jestem starszy, lecz lepszy.
Życzymy wszystkim: Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom wytrwałości i powodzenia w nowym roku szkolnym!

Font Resize
Contrast