Podziękowania za rok szkolny 2016/2017

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom serdecznie dziękuję za włożony wysiłek, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych zajęć zawodowych, a także wypoczynku i regeneracji sił przed następnym etapem edukacji. Uczniom gratuluję wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu swoich talentów. Jestem przekonana, że rok szkolny 2016/17 przysporzył Wam, oprócz wytężonej pracy i wysiłku, także wielu sukcesów dostarczających powodów do dumy i radości.Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, zawsze wspierających działania szkół, służących swoją radą i pomocą.Na czas wakacji wszystkim  życzę dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży i przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły, z nowymi zasobami energii niezbędnej do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dyrektor ZSP w Gromcu

Jolanta Ferlak

Font Resize
Contrast