Podziękowania dla Komitetu Rodzicielskiego

Dobrą tradycją Komitetu Rodzicielskiego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gromcu jest aktywne uczestniczenie w życiu placówki.

Na początku roku szkolnego sale dydaktyczne zostały doposażone w trzy laptopy.

Podczas ważnych wydarzeń szkolnych nigdy nie brakuje obecności przedstawicieli Komitetu Rodzicielskiego. W tym roku czynnie uczestniczyli w „Pasowaniu na ucznia”, „Odblaskowym pikniku” „Dniu Seniora”, na który przygotowali słodki poczęstunek; pomogli zgromadzić św. Mikołajowi niespodzianki dla dzieci; byli też fundatorami gwiazdkowych upominków. Na szkolnej zabawie karnawałowej, każdy był gościem bufetu zorganizowanego przez mamy i mógł uzupełnić „słodkim co nieco”, stracone w dyskotekowych tańcach kalorie.

Składki, które zasilają kasę Komitetu stanowią tylko część finansów. W tym roku rodzice, mobilizowani  przez Zarząd w składzie: Bożena Ostrowska – przewodnicząca, Agnieszka Pająk – zastępca przewodniczącej, Barbara Łasica – sekretarz, Elżbieta Orlanka – skarbnik,  zorganizowali zabawę karnawałową, która odbyła się 15 lutego tego roku w Domu Ludowym w Gromcu. Goście dopisali, bawili się wspaniale do białego rana.

Serdeczne podziękowania należą się tym, którzy przyczynili się do przygotowania zabawy karnawałowej, a byli to

Elżbieta Orlanka, Marcin Orlanka, Joanna Wąs, Mariusz Wąs, Rafał Baliś, Agnieszka Pająk, Bożena Ostrowska, Agnieszka Halbina, Monika Niszczyk, Agata Bzibziak, Elżbieta Mańka, Krystyna Adamczyk, Barbara Kaniaburka, Katarzyna Szymańska, Katarzyna Łupina, Elżbieta Kubas, Beata Szyjka, Wioletta Gworek, Zuzanna Zając, Wioletta Majcherek, Zofia Chylaszek, Anna Kumala, Katarzyna Michniak, Lucyna Wilczak, Marzena Rąba, Aleksandra Wilczak, Barbara Chandzlik, Justyna Sołtysik, Barbara Łasica, Joanna Piegzik, Róża Rundzia

Font Resize
Contrast