Pierwszy dzień wiosny na sportowo

21.03.2018 r. w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie pokazali, że to szczególne święto można miło spędzić w szkole i niekoniecznie trzeba iść na wagary. Tego dnia w sali gimnastycznej odbyły się zajęcia sportowe. 

Od porannych godzin  klasy I-VII rywalizowały w konkurencjach przygotowanych przez każdą klasę, a po części przeprowadzonej przez uczniów, nauczyciele  dokończyli sportowe zmagania w wyścigach rzędów. Po końcowym zliczeniu punktów zwycięzcami okazała się klasa VII, otrzymując I miejsce. Następnie uczniowie udali się wraz z przygotowanymi  marzannami na przemarsz po okolicy. Korowód stworzony przez uczniów i nauczycieli był niezwykle barwny. Uczniowie witali wiosnę śpiewem i radosnymi okrzykami. Na koniec spalono marzanny

Po tak zaciętych rywalizacjach i wielu emocjach zima nie ma wyboru i musi ustąpić miejsca wiośnie.

Font Resize
Contrast