Niech żyje bal! – karnawał 2020

Karnawał to wspaniały czas na organizowanie hucznej zabawy!

W takiej zabawie, 12 lutego 2020, uczestniczyli wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki z ZSP w Gromcu. Uczestnicy klas młodszych i przedszkola przybyli w pięknych przebraniach. Na balu nie brakowało bohaterów kreskówek i filmów księżniczek, wróżek. Po sali przemykali się również policjanci, żołnierze, Superman, Batman…Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Do zabawy przyłączyli się również rodzice i nauczyciele.
Zabawa została prowadzona przez panie z Libiąskego Centrum Kultury. Do tańca i zabaw porywała wszystkich skoczna i głośna muzyka. Oprawa muzyczna prowadzona przez pana Mańkę przy błyskach kolorowych świateł oraz efektach specjalnych sprawiła, że nikt nie schodził z parkietu sali balowej. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkości. Jak widać wszyscy uczestnicy balu bawili się wyśmienicie co najlepiej przedstawia nasza fotorelacja 🙂

Font Resize
Contrast