Macmillan Primary School Tournament – V edycja

Dnia 11.04. 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gromcu odbyło się podsumowanie tegorocznej V edycji turnieju języka angielskiego “Macmillan Primary School Tournament” dla uczniów libiąskich szkół podstawowych, pod patronatem Wydawnictwa Macmillan, które było fundatorem nagród.

Wyniki w kategorii klas I-III

I miejsceIga Stępień (SP 2)

II miejsce – Maria Klepadło (SP 2)

III miejsce – Igor Wilczak (ZSP Gromiec)

Wyniki w kategorii klas IV – VI

I miejsceWeronika Kasperczyk (SP 3)

II miejsce – Marta Stanisławska (SP 3)

III miejsce – Aleksandra Piwowarczyk (SP 2)

Uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, upominki i pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Dyrektor ZSP w Gromcu Jolanty Ferlak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły z życzeniami dalszych sukcesów i czerpania radości z nauki języka angielskiego.

Font Resize
Contrast