Krakowska przygoda z Kotem w Butach

Dnia 1 lutego 2016 r. uczniowie klasy I-szej i II-giej wraz ze swoimi wychowawczyniami Jolantą Szczerbowską i Grażyną Stawarczyk uczestniczyli w wycieczce do Krakowa do Teatru Groteska na spektakl pt. „Kot w butach”. kot w butachHistoria wszystkim znana. Młynarczyk dostał w spadku kota. No tak…ale jakiego kota! Trzeba wiedzieć, że był to Kot czarny jak smoła a przy tym zupełnie niezwyczajny…i jak na kota nie przystało wcale nie leniwy. Oj, ile się biedaczek natrudził, aby Młynarczyka ożenić z piękną królewną…

Przedstawienie było pełne humoru, roztańczone i rozśpiewane. Co chwilę na widowni wybuchały salwy śmiechu. Bajkowe przygody dzieci przeżywały razem z głównymi bohaterami: Kotem w Butach, Julkiem, Królem Oprykiem i jego Przybocznych Wietrzycielach oraz Księżniczce Słodko Pysznej. Nasi mali widzowie mogli przyjrzeć się tej interesującej realizacji “Kota w butach” i zastanowić się, o czym dziś mówią nam stare prawdy.
Po spektaklu, wszyscy udali się na spacer po Krakowskim Rynku. Dzieci miały okazję dokarmiać gołębie oraz kupić pamiątki w Sukiennicach. W podziemiach krakowskich – w restauracji McDonald’s dzieci zjadły obiad, wszyscy byli bardzo zadowoleni. Na wycieczce było bardzo miło i sympatycznie. Wszystkim serdecznie polecamy taki wyjazd, gdyż można się czegoś nauczyć oraz odpocząć.

Fotorelacja z wycieczki

Font Resize
Contrast