Koncert kolęd – “Przybieżeli do Betlejem pasterze”

21 grudnia  2018 r.  był dniem wigilii szkolnej zakończonej  wspaniałym koncertem kolęd. W poszczególnych klasach pod opieką wychowawców  odbyły się wigilie klasowe. Następnie  odbył się koncert kolęd w wykonaniu wszystkich uczniów naszej szkoły i przedszkola, chóru Wiolinki, a także nauczycieli. Pani Jolanta Dęsoł-Szczerbowska  przywitała zebranych gości Listem Świątecznym. Następnie mogliśmy posłuchać kolęd i pastorałek wyśpiewanych, zagranych przez poszczególne klasy, przedszkole i zerówkę tworzyły klimat wokół wartości: pokój, radość, rodzina, wiara, nadzieja, miłość, które przyniósł na świat Bóg-Jezus nazwany w kolędzie ,,maleńką miłością, która zbawi świat”.  Za przygotowanie całości koncertu podziękowania należą się szczególnie pani  Jolancie Dęsoł-Szczerbowskiej.

Na zakończenie, dyrektor szkoły, pani Jolanta Ferlak  życzyła wszystkim obecnym zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny i najbliższych.  

 Fotorelacja z wydarzenia tutaj

Font Resize
Contrast