II POWIATOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH O PUCHAR STAROSTY CHRZANOWSKIEGO

Soliści Chóru „Wiolinki”, Paweł Boratyński  uczeń klasy VI oraz  Oliwia Wąs uczennica klasy III, reprezentowali naszą szkołę w  II Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Trzebini. Uczniowie wystąpili w przeglądzie form muzycznych. Oliwia zaśpiewała piosenkę pt.  „Jak tu dopaść złotą rybkę”,  a Paweł wykonał utwór pt. „Kołysanka dla mamy”. Oboje odnieśli niebywały sukces –zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.  28 kwietnia 2015 r. w sali widowiskowej trzebińskiego „Sokoła” odbyło się uroczyste podsumowanie przeglądu, podczas którego nasi śpiewacy odebrali nagrody i gratulacje. Pawła spotkało dodatkowe miłe wyróżnienie – zaśpiewał   w koncercie laureatów.  Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

 

Jolanta Szczerbowska

Kilka zdjęć  z przeglądu i koncertu laureatów znajduje się w galerii.

Font Resize
Contrast