Gminny Konkurs Plastyczny „Jesienny spacer po lesie”

18 listopada w  Przedszkolu Samorządowym nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu odbył się Gminny Konkurs Plastyczny pt: “Jesienny spacer po lesie”. Konkurs miał na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci,  uwrażliwianie na piękno przyrody, artystyczne wyrażanie swoich przeżyć związanych ze środowiskiem przyrodniczym oraz integrację dzieci. P1060852Starszaki z libiąskich przedszkoli tworzyły kompozycje  o tematyce jesiennej z różnorodnego rodzaju materiałów plastycznych. W jury konkursowym zasiadali: pan Karol Mroziewski – fotografik, Pani Barbara Zuba – nauczyciel plastyki oraz pani Iwona Dombek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. I choć wszystkie dzieci wykazały się dużą wrażliwością plastyczną i stworzyły piękne prace,  komisja konkursowa wybrała prace dzieci, które zostały nagrodzone oraz wyróżnione. I miejsce zdobyła Nadia Szostek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gromcu

Dzieci biorące udział w konkursie:

  • Nadia Szostek – zajęła I miejsce
  • Ola Frosik – dyplom za udział
  • Ola Halbina – dyplom za udział
  • Lena Bużyk – dyplom za udział
  • Weronika Janosz – dyplom za udział
Font Resize
Contrast