Gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 31.03 w Szkole Podstawowej nr 2 w Libiążu odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. znakiDo rywalizacji przystąpiły 4 drużyny z Libiąskich podstawówek oraz 3 drużyny Libiąskich gimnazjów. Turniej podzielony był na dwa etapy: Część teoretyczną (test przepisów ruchu drogowego) oraz praktyczną (tor przeszkód na rowerze). Rywalizacja toczyła się zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Nasi uczniowie zajęli II MIEJSCE w rywalizacji drużynowej. Indywidualnie Sandra Chandzlik zajęła I MIEJSCE, a Jakub Mikos III MIEJSCE. Nasza drużyna za zwycięstwo otrzymała statuetkę oraz medale przygotowane przez LCK oraz Urząd Miejski. Skład naszej drużyny to: Sandra Chandzlik, Patrycja Zając, Jakub Mikos i Jakub Mika.

1

2     20160331_101823

 

 

 

 

 

 

 

Font Resize
Contrast