Finał Międzynarodowego Dnia Kropki

15 września 2016r. w Chrzanowie na Placu Tysiąclecia braliśmy udział w radosnym happeningu.Śpiewaliśmy piosenki o kropce, malowaliśmy wspólny obraz z kropek i wzruszaliśmy się kolejny raz oglądając na ogromnym telebimie historię Vashti.  O nas i o całej akcji można przeczytać w Aktualnościach MOKSiR i obejrzeć w Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej.

Dzień Kropki w ZSP w Gromcu

Podążając śladami Vashti, stworzyliśmy  w szkole swoją „Kropkową galerię”, rozdawaliśmy kropki, na których każdy mógł odczytać swój talent, tworzyliśmy kropkowe mandale na talerzykach papierowych, sprawdzaliśmy co ukryły kropki na rysunku i przygotowaliśmy kropkowe obrazki metodą kropkowania farbami 🙂  Co najważniejsze, Natalia Łasica oraz Emilia Rutkowska,  zrobiły  krótki film o Dniu Kropki w naszej szkole. Historia małej dziewczynki nauczyła nas , że należy wierzyć we własne siły i nie podawać się zbyt szybko. Nasze talenty są różne. Dla nas najlepsze.   Są naszą mocną stroną, o której warto pamiętać wtedy, gdy mamy wrażenie, że nic nam się nie udaje.

 

Font Resize
Contrast