Dziennik elektroniczny Librus

Drodzy Państwo,

mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia, który umożliwi Państwu bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł korespondować z dowolnym Nauczycielem, sprawdzać, czy dziecko uczestniczy w zajęciach oraz jakie otrzymuje oceny. Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://synergia.librus.pl, wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter). Wymiana informacji z Wychowawcą nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci zestawień oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://synergia.librus.pl/faq

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

Podczas dnia otwartego w dniu 27.04.2016r. otrzymacie Państwo loginy i hasła.

Dziennik został wdrożony do szkoły i do końca roku szkolnego jest na etapie testowania.

                                                                                                                            Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Font Resize
Contrast