dzień seniora 2015

Dzień Seniora w naszej szkole odbył się 12 lutego 2015 r. Uroczystość przygotowali uczniowie klas I – III pod kierunkiem wychowawców oraz Chór „Wiolinki”. Frekwencja babć i dziadków dopisała. Poszczególne klasy  zaprezentowały swoje przedstawienia: klasa I „Dwanaście życzeń”, klasa II „Bajkę dla babci i dziadka”, a klasa III inscenizację pt.  „ Koncert życzeń  dla babci i dziadka”.  Recytacjom towarzyszył śpiew  Wiolinek, popisy wokalne solistów, gra trzecioklasistów na fletach oraz tańce i pląsy dziadków z wnukami. Dzieci złożyły  życzenia oraz wręczyły seniorom własnoręcznie wykonane upominki : laurki, portrety,  serduszka oraz pachnące żonkile. Potem zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Podczas konsumpcji na scenie zaprezentowali się tancerze: duet Madzia i Julia oraz zespół taneczny MIX. Na finał zabrzmiała  gitara klasyczna, na której zagrała Weronika.

Uroczystość była bardzo udana, a Seniorzy żegnając się, dziękowali  za zaproszenie i zapowiedzieli, że bardzo chętnie przyjdą za rok.

Jolanta Dęsoł-Szczerbowska

Font Resize
Contrast