Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wyrażam głęboki szacunek i słowa uznania za zaangażowanie w pracę Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom naszej szkoły. Szczególnie pragnę podkreślić Wasz wkład w realizację procesu nauczania w zakresie upowszechniania wiedzy, kształtowania wśród uczniów i dzieci postaw moralnych. Za ten trud, za Waszą aktywność w kształtowaniu nowoczesnego, mądrego społeczeństwa serdecznie dziękuję. Życzę satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą, radości z odkrywania ich talentów i uzdolnień, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Niech Państwa wiedza, pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów, niech będą dla nich inspiracją do własnego rozwoju i poszukiwań.

Z wyrazami szacunku i poważania
Dyrektor ZSP w Gromcu
Jolanta Ferlak

Font Resize
Contrast