DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka to nowe święto, choć znane i mające swoich zwolenników. Jak się okazuje, dotyczy nie tylko młodych chłopców, lecz także mężczyzn w każdym wieku. “Chłopcami” coraz chętniej nazywają się starsi panowie, którzy w myśl naszych czasów, wciąż czują się młodzi, zdrowi i pełni sił. Grupą dominującą są jednak wciąż nastolatkowie, którzy o swoim święcie doskonale pamiętają i świętują je nie tylko ze swoimi sympatiami, lecz także z koleżankami ze szkolnej ławki.

Dziewczyny z naszej szkoły i przedszkola obdarowały chłopaków skromnymi a zarazem śmiesznymi upominkami. Zasada jest jedna – im śmieszniej, tym lepiej. Koszulki, bokserki, kubki, poduszki, krawaty czy medale. Śpiewano i grano też życzenia, “sto lat”. Dziewczynki z klasy drugiej wraz z wychowawczynią przygotowały wspaniały tort. Było naprawdę uroczyście i wesoło. Samorząd Uczniowski przygotował słodki poczęstunek. W przedszkolu dziewczynki obdarowały swoich kolegów drobnymi upominkami, składając im życzenia. Wszystkiego najlepszego Chłopaki!

Font Resize
Contrast