„Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi” – musical, w którym dzieciaki zawładnęły sceną!

Musical „Dookoła karuzeli” to niezwykły spektakl, który bawiąc – uczy, a ucząc – bawi. Wspaniałe widowisko muzyczne i taneczne z udziałem dzieci, solistów i orkiestry Teatru Muzycznego. Nawiązuje do cyklu „Dziecko potrafi!” wystawianego w latach 80. i 90. w poznańskiej Arenie. Spektakl dla wszystkich od 5 roku życia do późnej starości. 2

„Wrażeń więcej jest niż w kinie, trzeba tylko przymknąć oczy”… i dać się porwać w zaczarowany świat spektaklu „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”! 4 lutego, uczniowie naszej szkoły z Właścicielem Wesołego Miasteczka i dzieciakami ruszyli w niezwykłą podróż dookoła karuzeli! Poznali przyczynę wypadków samochodowych, wołali o pomoc i dowiedzieli się, że nie wolno siadać za kierownicą, gdy nam się „kręci w głowie”, choćby to było tylko ze szczęścia! 4Płynąc żaglowcem pod polską banderą, spotkali okręt piracki. 3

Samochodem strażackim ugasili pożar. Konik zabrał dzieci do szkoły, gdzie na lekcji śpiewu poznały    instrumenty, ich brzmienie i nazwy.

Kolejny spektakl już 13 marca.

Tak się bawiliśmy podczas przedstawienia, zerknij

Font Resize
Contrast