Do widzenia szkoło – zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

Jak co roku, dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą z udziałem pocztu sztandarowego w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zebraliśmy  się na szkolnym holu gdzie pani dyrektor wręczył nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów z każdej klasy. Pani dyrektor podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny, życzył udanych, bezpiecznych i długich wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć

 

Font Resize
Contrast