Bal Karnawałowy 2015

W czwartkowe popołudnie, 29 stycznia nasza szkoła przemieniła się w krainę baśni. Na szkolnych korytarzach można było spotkać księżniczki, czarownice, czarodziejów, superbohaterów oraz mnóstwo innych niezwykłych postaci podrygujących w takt muzyki. A to za sprawą szkolnego balu przebierańców. Czasem trzeba było się mocno skupić, aby rozpoznać kolegę czy koleżankę ze szkolnej ławki.
Komitet Rodzicielski przygotował poczęstunek, aby uczestnicy balu mieli siły na tańce i zabawy oraz ufundował nagrody na konkursy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Dziękujemy Komitetowi Rodzicielskiemu za uatrakcyjnienie balu . Pragniemy również podziękować panu Marianowi Mańce, panu Janowi Mańce oraz panu Mateuszowi Bogaczowi za znakomitą oprawę muzyczną .

Kornelia Siuda

Font Resize
Contrast