Akademia Smaku Pana Marka

“Pieczenie to nasza pasja, którą chcemy się dzielić z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Akademia Smaku to miejsce do kulinarnych eksperymentów, gdzie można nauczyć się czegoś dotychczas nieznanego, nabyć nowe umiejętności, rozwijać swoje talenty…”

Dnia 27 października 2016r. klasy 1 i 2  pojechały do Oświęcimia, aby wziąć udział w zajęciach kulinarnych w Akademii Smaku.  Uczniowie poprzez własną aktywność poznali tajniki pieczenia oraz  nowe produkty do wykonania  mini calzone oraz maślanych ciastek, które po upieczeniu każdy zjadł ze smakiem. Ponadto,  wszystkie dzieci miały okazję nauczyć się obierania marchewki i odkryły, że sok ze świeżych warzyw np. jabłka i marchewki nie jest wcale trudny do zrobienia w domu, a na pewno dużo zdrowszy niż soki kupione w sklepie. Czas wspólnej kulinarnej przygody upłynął dzieciom szybko i intensywnie. Wszyscy uczniowie wyszli z Akademii uśmiechnięci i najedzeni.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji w Galerii Zdjęć

Font Resize
Contrast