Przydatne linki dla uczniów

Gramatyka języka angielskiego i nie tylko

Zadania przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty z języka angielskiego

Próbne testy do sprawdzianu szóstoklasisty (angielski)

Matematyczne Zoo – zadania z matematyki online kl I-VI

Ćwicz angielski – Freddie’s Ville

Muzeum Powstania Warszawskiego

Teatr Groteska

Serwis w portalu Gazeta.pl  są tu m.in. aktualności edukacyjne, teksty dyktand, ciekawe omówienia lektur szkolnych, testy na koniec gimnazjum i szkoły podstawowej, testy logiczne i psychologiczne, dział poświęcony nauce jęz. obcych, dział komputery i edukacja.

Eduseek  największy portal edukacyjny, podzielony na trzy części: dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Treści dydaktyczne uporządkowane są według przedmiotów szkolnych. zawiera m.in. katalog stron edukacyjnych, forum dyskusyjne, porady prawne, informacje o kursach i szkoleniach, mnóstwo pomocy dydaktycznych.

Serwis www.sieciaki.pl opiera się na przygodach postaci Sieciaków czyli dzieci posiadających specjalne zdolności i wykorzystujących je w walce z internetowymi zagrożeniami. Sieciaki, czyli Ajpi, Netka, Spociak i Kompel potrafią bezpiecznie i umiejętnie korzystać z Sieci.

Lupiko to wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Ortofrajdanauka ortografii może stać się przyjemną zabawą

Moja Polska To nie jest strona typowo rozrywkowa. Ta strona przede wszystkim uczy. Jeśli szukasz wiedzy, możesz tu miło spędzić czas.Polska ma bogatą historię i kulturę. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc i zabytków – trzeba je tylko odkryć. Mamy wiele terenów jeszcze nieskażonych, z rzadkimi zwierzętami i roślinami – trzeba je tylko chronić! Ta strona zachęci Was do pogłębiania wiedzy o naszym kraju.