Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy
]]>Wspólnie kończymy ten rok szkolny. Rok, który trochę nas zaskoczył. Przeszliście niełatwą drogę. Dziś na finiszu jesteście mądrzejsi i bogatsi o nowe doświadczenia. Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu! A teraz zacznijcie spełniać swoje marzenia. Życzymy Wam dalekich podróży, spotkań z ciekawymi ludźmi, zwiedzania ciekawych miejsc i odkrywania nowych rzeczy. Znajdźcie czas na czytanie książek. Spędzajcie czas z przyjaciółmi. Zbierajcie wspomnienia. Odpoczywajcie! Dbajcie o siebie i bądźcie bezpieczni. A po wakacjach zacznijcie budować swoją wymarzoną przyszłość. Wspominajcie nas dobrze. Nie żegnamy się, mówimy tylko – Do widzenia! Pani Dyrektor i Nauczyciele.

Harmonogram wydawania świadectw:
Klasa 1 godz. 8:30
Klasa 2 godz. 9:00
Klasa 3 godz. 9:30
Klasa 4 godz. 10:00
Klasa 5 godz. 10:30
Klasa 6 godz. 11:00
Wręczenie świadectw klasie 7 i 8 odbędzie się na sali gimnastycznej o godz. 10:15
Ze względu na obowiązujący w szkołach reżim sanitarny, wręczenie świadectw odbędzie się wyjątkowo bez udziału rodziców.
]]>Proszę aby uczniowie zdjęli oprawki, zgumowali podkreślenia, skleili rozerwania.
PODRĘCZNIKI MUSZĄ BYĆ OPISANE W OKIENKACH W KSIĄŻCE IMIENIEM I NAZWISKIEM!
DO ODDAWANYCH INNYCH KSIĄŻEK NIŻ PODRĘCZNIKI PROSZĘ WŁOŻYĆ KARTKĘ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM- DO KAŻDEJ KSIĄŻKI!
Uczniowie przychodzą w maseczkach, wejście od strony boiska, w drzwiach przy stoliku oddają książki.
NALEŻY ZACHOWYWAĆ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ. JEŻELI POJAWI SIĘ KONIECZNOŚĆ WEJŚCIA DO BUDYNKU SZKOŁY UCZNIOWIE DEZYNFEKUJĄ DŁONIE I ZAJMUJĄ MIEJSCA WSKAZANE PRZEZ WYCHOWAWCÓW.
Równocześnie z oddanie książek uczniowie odbierają rzeczy pozostawione w szafkach.
Przed Wami niezwykle ważne dni – egzaminy ósmoklasisty. Życzymy, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły na dostanie się do nowej, wymarzonej szkoły. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów !!! Niech spełnią się Wasze oczekiwania oraz otworzą się drzwi do realizacji życiowych celów.
]]>Projekt ma na celu integrację międzypokoleniową, w której dzieci i młodzież w ciekawy i komunikatywny sposób poinformują osoby starsze ze swojego otoczenia, jak nie stać się ofiarą oszustwa. Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przygotowali krótki film instruktażowy w którym omawiają najczęstsze sposoby działania oszustów.
Zadaniem uczniów jest wybranie jednego ze sposobów i ostrzeżenie przed nim seniora, (babci, dziadka, cioci, wujka, sąsiada ze swojego otoczenia). Po wykonaniu zadania, należy poinformować o tym wychowawcę.
Podczas wykonania zadania należy zachować wszelkie środki ostrożności, jakie stosuje się w obecnej sytuacji w naszym kraju. Forma wykonania zadania jest dowolna. Może to być plakat, list, krótka scenka dramatyczna lub rozmowa telefoniczna, można też korzystać z mediów społecznościowych.
Jesteśmy przekonani, że udział w projekcie da uczniom możliwość rozwinięcia swojej kreatywności, a przede wszystkim uwrażliwi ich na potrzeby i sytuację osób starszych. Seniorzy, natomiast zostaną poinformowani o zagrożeniach, dzięki czemu unikną nieprzyjemnych sytuacji, które narażą ich nie tylko na utratę, często nawet całego dorobku życia ale również niepotrzebny stres.
Wszyscy kochamy swoich dziadków. Nie pozwólmy aby stali się ofiarami różnych oszustw. Te najczęstsze to ,,na wnuczka”, ,,na policjanta”. Kochani jesteście kreatywni, spróbujcie więc dotrzeć do Waszych dziadków, może starszych sąsiadów z informacją jak nie dać się oszukać. Dziadkowie z pewnością wezmą sobie Wasze słowa do serca. Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w tym projekcie.
DO DZIEŁA!
Poniżej link
https://kuratorium.krakow.pl/?s=projekt+wnuczek%2C+wnuczka
Kochane Mamy – wszystkiego najlepszego

W geście jedności i wzajemnego wsparcia Niepodległa wspólnie z Wojtkiem Cugowskim, Edytą Golec, Łukaszem Golec, Pawłem Golec, Natalią Kawalec, Piotrem Kupichą (Feel), Haliną Mlynkovą, Piotrem Sołoduchą (Enej), zespołem TULIA i Roksaną Węgiel niosą słowa otuchy. Niech te dźwięki staną się naszym muzycznym antidotum. Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób – nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze! Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci. Jeśli chcesz pomóc, podzielić się wiadomością o ciekawej formie pomocy, a może po prostu podziękować za okazaną życzliwość – nie wahaj się i dodaj informację na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/kroniki/ Słowa: Wojtek Byrski Muzyka: Wojtek Byrski, Marcin Kindla Producent Muzyczny: Marcin Kindla (Kindla Music / MAMAMUSICstudio) Aranżacja: Marcin Kindla, Łukasz Drozd Instrumenty: Marcin Kindla, Łukasz Drozd Mix/Mastering: Łukasz Drozd (MAMAMUSICstudio) Producent wykonawczy: TOProduction Producent teledysku: Oko i ucho Wystąpili: Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej),TULIA, Roksana Węgiel Pomysłodawca i producent: Biuro Programu „Niepodległa”, państwowa instytucja kultury, której organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
]]>18 maja włączyliśmy się także w akcję „Cała Polska śpiewa Barkę” . Natalia, Bianka, Maja, Amelia i Karina prezentują ten utwór. Amelia i Róża natomiast zaśpiewały “Kochamy Cię Janie Pawle II”
#jestemwdzieczny#100JPII#ZSPGromiecpamięta Początkowym założeniem Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach było, aby cała Polska od Bałtyku po Tatry wybrzmiała jednym głosem wdzięczności. Ograniczenia spowodowane epidemią realnie ograniczyły wydarzenie. Ale możemy śpiewać w domach, na balkonach, w ogrodach i lasach! Solo i w rodzinach. Akcja już dawno wykroczyła poza granice Polski.